loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

    1. Klient sklepu internetowego działającego pod adresem www.swiatkoszy.eu wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w bazie danych P&P zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 833 z późn. zm.). Dane te przechowywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz prowadzenia akcji marketingowych, promocyjnych i reklamowych dla Klientów sklepu, w tym w zakresie wskazanym w p. 9 Regulaminu, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych przepisami o ochronie danych osobowych.

    2. Złożenie zamówienia przez Klienta i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oznacza zgodę na otrzymywanie informacji pochodzących od P&P, dotyczących świadczonych usług i dystrybuowanych produktów na adres poczty elektronicznej Klienta, udostępniony P&P dla celów realizacji zamówienia oraz obsługi technicznej sklepu.

    3. Każdy Klient ma prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych sklepu. By uzyskać dostęp do własnych danych osobowych wprowadzono procedurę weryfikującą tożsamość użytkownika polegającą na podaniu hasła oraz identyfikatora (adresu e-mail).